Fruits Land

Fruits Land – darmowy automat do gry

Gdzieś w równoległym wszechświecie istnieje planeta na której rządzą owoce. Została ona nazwana Fruitsland – ziemią owocową. Nieskalana ludzką ręką, będąca w ciągłym rozkwicie. Jedynymi jej żywymi istnieniami są owoce. Posiadają ją na wyłączność, dbają o nią i żyją w ogólnej symbiozie. Fruits Land automat do gry przenosi gracza do tej krainy ładu i pozwala mu delikatnie jej zakosztować. Tylko delikatnie, aby swym butem jej nie zniszczył. W takim nieziemskim klimacie przyjdzie nam zagrać w Fruits Land. Pomysł tego utopijnego miejsca został stworzony w głowach deweloperów firmy Evoplay. To dzięki nim możemy czerpać dobrą energię z Fruits Land. Energię, ale i gotówkę, bo w Fruits Land można zagrać także na pieniądze w kasynie. Przed rozgrywką na pieniądze warto wcześniej dobrze się przygotować. Najlepszą wersją będzie Fruits Land bez rejestracji którą oferujemy za darmo na stronie internetowej. Automat posiada ciekawą rundę bonusową, którą należy dobrze poznać, zanim zmierzymy się w grze na pieniądze. Takie przygotowanie na pewno zaprocentuje w późniejszym czasie.

Techniczne aspekty slotu Fruits Land

Jak zostało już wspomniane dostawcą jest Evoplay. Fruits Land online to wideo slot. Rozgrywka toczy się na 5 bębnach przy 9 liniach wygrywających, które działają od lewej strony oraz wspak. Zakład wybieramy w bardzo szerokim zakresie. Może to być od 0,1 kredytu aż do 500. Stopa zwrotu RTP wynosi 94%. Mogłaby być większa. Nie jest to oszałamiający wynik. Plasuje ten automat poniżej średniej wartości RTP dla takich gier. W slocie występuje symbol Wild oraz symbol bonusowy działający jako scatter, który rozpoczyna ciekawą wersję rundy bonusowej.  Automat nie posiada jackpota ani trybu gry wieloosobowej. Nie uświadczymy także darmowych spinów z gry. Na pochwałę zasługuje dobrze zrobiony tryb autogry, w którym można grę można zatrzymać na wiele różnych sposobów. Aby wskazać warunki trzeba je zmienić w ustawieniach gry. Wersja mobilna działa bardzo dobrze. Slot powstał w technologii HTML5, która gwarantuje dobre działanie na wszystkich współczesnych urządzeniach mobilnych. Gra hazardowa za darmo działa dobrze na urządzeniach pod kontrolą wszystkich współczesnych systemów operacyjnych niezależnie od rozdzielczości ekranu.

Jak grać na automacie Fruits Land?

Automat hotspot ten posiada dobrze przemyślane sterowanie. Główny plan zajmują bębny z owocami, sterowanie zostało przesunięte na dół, a mniej istotne opcje do ukrytych ustawień.  Linie wygrywająca można podejrzeć wchodząc do tabeli wypłat pod literą “i”. Saldo gracza znajduje się w “Balance”. Zakład dobieramy plusem i minusem znajdującym się obok napisu “Bet” ewentualnie klikając na nim i przeciągając suwakiem w prawo i lewo. Duży środkowy przycisk rozkręca bębny, jego przytrzymanie pozwala na wybór ilości automatycznych obrotów. Aby zmienić warunki zatrzymania musimy udać się do ustawień które znajdują się pod symbolem koła zębatego po prawej stronie. Tam także można zmienić ustawienia dotyczące grafiki i dźwięków. Pod ikoną paragrafu umieszczone zostały kompletne zasady gry. Opisane w nich zostały wszystkie istotne aspekty dotyczące automatu i każdy gracz powinien się z nimi dobrze zapoznać. W polu “Win” pojawia się ostatnia wygrana. W trakcie obrotów to pole znika. Slot posiada bardzo ładną oprawę graficzną. Symbole posiadają ciekawe animacje. Ogólne wrażenia podnosi także bardzo dobrze przygotowana ścieżka dźwiękowa.

Premie i nagrody w Fruits Land

Fruits Land gra posiada kilka symboli specjalnych i bardzo interesującą rundę bonusową. W grze jest klasyczny symbol Wild, który zamienia inne na liniach wygrywających za wyjątkiem bonusa. Ponieważ linie wygrywające działają w obu kierunkach Wild może pojawić się tylko na drugim, trzecim i czwartym bębnie. Kolejny jest symbol bonusa. Punktuje jak inne symbole, a gdy pojawi się co najmniej 3 razy przechodzi do rundy bonusowej. W niej gracz będzie musiał odgadywać pozycje strzałek, aby awansować na kolejne szczeble drabinki. Plansza składa się z 5 rzędów po 6 symboli na każdym. Pod nimi ukryte są strzałki i napisy “Collect”. Gdy gracz trafi na strzałkę awansuje na poziom wyżej.

Na coraz wyższych poziomach są coraz większe nagrody. Trudność polega na tym, że z każdym poziomem jest coraz mniej strzałek a coraz więcej napisów “Collect”, które kończą rundę bonusową na aktualnym poziomie. Na pierwszym szczeblu wszystkie symbole zawierają strzałkę więc pierwszy awans mamy zapewniony. Przed ostatnim poziomem jest już tylko jedna strzałka, pozostałe pola to “Collect”. Tabela poniżej prezentuje mnożniki przez które zostanie pomnożony zakład po trafieniu kombinacji.

Symbol 5 4 3 2
mango x400 x100 x40 x1
śliwka x200 x50 x20 x1
BONUS x100 x20 x5
jabłko x50 x12,5 x2,5
pomarańcza x15 x10 x1
limonka x10 x7,5 x0,5
kiwi x7,5 x5 x0,5
maliny x5 x0,5 x2,5 x0,3
wiśnie x5 x1 x0,3 x0,2

Fruits Land – gdzie zagrać na prawdziwe pieniądze?

W Gratorama kasynie online możesz zagrać w Fruits Land na prawdziwe pieniądze. Jest to najlepsze miejsce do gry na pieniądze, ponieważ dzięki posiadanym licencjom gwarantuje bezpieczeństwo, transparentność transakcji oraz całkowitą uczciwość wyników. Jest ono doskonale przygotowane dla graczy z Polski, posiada wiele różnych metod na wpłatę depozytów i przelanie wygranych środków. Wybór gier też jest bardzo duży i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Wszystkie korzyści płynące z gry na pieniądze będą możliwe po wcześniejszym procesie rejestracji w kasynie.

Fruits Land – słowo końcowe

Tajemnicza ziemia owocowa pokazała Ci tylko część swoich sekretów. Wiele z nich pozostanie dla nas zwykłych śmiertelników nierozwiązaną zagadką. Fruits Land to bardzo klimatyczny slot owocowy opowiadający wspaniałą historię owoców. Przy odrobinie wyobraźni może przerodzić się w niesamowitą przygodę na obcym lądzie. Dodatkiem jest unikatowa runda bonusowa wciągająca gracza na wyższe poziomy zwycięstwa. Tajemnicza muzyka spaja w całość tę historię i spójnie łączy wszystkie elementy gry. Gorąco polecamy Fruit Land!

FAQ

Czy da się zagrać Fruits Land za darmo?

Automat jest dostępny całkowicie za darmo, nie trzeba się rejestrować.

Czy Fruits Land automat ma opcje premiowane?

Fruits Land posiada bardzo ciekawą grę bonusową w której na coraz wyższych poziomach wygrywamy coraz większe nagrody.

Czy są do wygrania pieniądze grając w Fruits Land slot?

Prawdziwe pieniądze można wygrać w dowolnym kasynie online.

Czy można grać w Fruits Land automat do gry na dowolnym smartfonie?

Tak, gra działa w technologii HTML5, dzięki czemu jest dostępna na każdym smartfonie niezależnie od systemu operacyjnego urządzenia.

Demo gra Sizzling Hot
Online gra
“Sizzling Hot”
RTP: 95.66%
Linie wygrywające: 9
Bębny automatu: 5
Gra bonusowa:
Darmowe spiny:
Producent: Novomatic
Typ slotu:
Min. liczba żetonów na spin: 5
Maks. liczba żetonów na spin: 1000
Min. wartość żetonu:
Maks. wartość żetonu:
Symbol Wild:
Progresywny:
Symbol Scatter:
Opcja autoplay:
Mnożnik:
Więcej
Zagraj
Demo gra Ultra Hot
Online gra
“Ultra Hot”
RTP:
Linie wygrywające: 9
Bębny automatu: 3
Gra bonusowa:
Darmowe spiny:
Producent: Novomatic
Typ slotu:
Min. liczba żetonów na spin: 0.5
Maks. liczba żetonów na spin: 500
Min. wartość żetonu:
Maks. wartość żetonu:
Symbol Wild:
Progresywny:
Symbol Scatter:
Opcja autoplay:
Mnożnik:
Więcej
Zagraj
Nowy slot
Demo gra Sizzling Gems
Online gra
“Sizzling Gems”
RTP: 95.65%
Linie wygrywające: 3
Bębny automatu: 5
Gra bonusowa:
Darmowe spiny:
Producent: Novomatic
Typ slotu:
Min. liczba żetonów na spin:
Maks. liczba żetonów na spin:
Min. wartość żetonu: 1
Maks. wartość żetonu: 100
Symbol Wild:
Progresywny:
Symbol Scatter:
Opcja autoplay:
Mnożnik:
Więcej
Zagraj
Demo gra Always Hot
Online gra
“Always Hot”
RTP: 95.36%
Linie wygrywające: 5
Bębny automatu: 3
Gra bonusowa:
Darmowe spiny:
Producent: Novomatic
Typ slotu:
Min. liczba żetonów na spin:
Maks. liczba żetonów na spin:
Min. wartość żetonu: 5
Maks. wartość żetonu: 50
Symbol Wild:
Progresywny:
Symbol Scatter:
Opcja autoplay:
Mnożnik:
Więcej
Zagraj
Fruitsland slot
Fruits Land
Zagraj w unikatowe gry w Ice Casino i dostań hojne bonusy za rejestrację!