Hot 777


Hot 777 gra od Wazdan jest doskonałą grą owocówką dla amatorów klasycznych slotów. Producent tej gry wprost słynie z klasycznych owocówek, dlatego możecie być pewni, że staniecie przed świetnym produktem.

Wspomnieliśmy, że Hot 777 za darmo jest owocówką. Nic więc dziwnego, że dominującymi symbolami w tym slocie są owoce. Jednak na owocach barwny świat symboli w Hot 777 się nie kończy. Największe wygrane możecie otrzymać po wylosowaniu szczęśliwych siódemek, które charakteryzują się naprawdę wysokimi mnożnikami.

Najważniejszą pozytywną cechą Hot 777 jest na pewno duża ilość symboli gwarantujących wiele darmowych spinów. Ponadto podczas darmowych spinów każda wygrana mnożona jest x3!

Jeżeli po tym krótkim wprowadzeniu stwierdzicie, że chcecie zagrać w Hot 777 bez rejestracji, to trafiliście w doskonałe miejsce. Na naszej stronie macie okazję wypróbować tej i wiele innych gier slotowych całkowicie za darmo i bez niepotrzebnej procedury rejestracji konta. Nie warto grać od razu w Hot 777 na prawdziwe pieniądze, doświadczenie w grach hazardowych najlepiej jest zdobywać za darmo i bez stresu!

Najważniejsze cechy slotu Hot 777

Hot 777 to klasyczny slot od Wazdan, w którym gra hot spot toczy się na 3 bębnach i 5 liniach wypłat. Minimalnie obstawić możemy 0,02 monety, natomiast maksymalnie gracz może zakręcić bębnami, obstawiając 20 monet na jedną linię. Oczywiście po obstawieniu wielu graczy liczy na wygraną, w przypadku Hot 777 RTP wynosi 96,19%.

Poza dobrym RTP producent przygotował dla nas również pakiet symboli Scatter oraz dziesiątki darmowych spinów! Niestety poza możliwością skorzystania z opcji automatycznej rozgrywki, Wazdan nie ma dla nas zbyt wiele udogodnień:

  • W Hot 777 nie mamy na przykład możliwości prowadzenia gry wieloosobowej z naszymi znajomymi.
  • Nie czeka na nas żaden jackpot, symbol Wild lub rundy bonusowe.

Istnieje jednak pewien niebywały plus, którym jest świetna wersja mobilna dostosowana do urządzeń z systemem Android lub iOS.

Zasady gry w Hot 777

Powiedzieliśmy sobie wiele na temat czysto technicznych aspektów tej gry. Najwyższy czas przejść do tego, co przykuwa ludzkie oko. Chodzi oczywiście o interfejs i grafikę. Grafika w Hot 777 jak na klasyczny slot przystało, nie jest szczególnie efektowna. Miłośnicy błysków i laserów na pewno się rozczarują. Gra całkowicie utrzymana jest w konwencji klasycznego slotu. Nie oznacza to oczywiście, że jest niedopracowana. Symbole na bębnach są naprawdę wyraźne i w momencie wylosowania zwycięskiej kombinacji zostają dobrze podświetlone.

Sam interfejs natomiast to istny majstersztyk w wykonaniu Wazdan. Jest on bardzo prosty i nawet największy amator będzie w stanie po krótkiej chwili się w nim odnaleźć.

Na samym dole ekranu gry mamy panel, który służy nam do sterowania rozgrywką. Po prawej stronie tego panelu mamy symbol zwierzęcia, który po kliknięciu zmienia prędkość rozgrywki. Zaraz obok widzimy naszą ostatnią wygraną nad napisem „Win” oraz nasze saldo nad napisem „Balance”.

Największy przycisk na środku tego panelu odpowiada oczywiście za rozpoczęcie losowania. „Max Bet” po jego prawej stronie pozwala nam na obstawienie maksymalnej stawki, natomiast obrócony w prawą stronę trójkąt po lewej stronie daje nam możliwość prowadzenia automatycznej rozgrywki.

Po lewej stronie panelu widzimy wysokość naszego zakładu nad napisem „Cash bet”, wartość obstawionych przez nas monet na jedną linię nad napisem „Coin Value” oraz ilość linii wypłat nad napisem „Lines”.

To, co powinno was najbardziej zainteresować, znajduje się w lewym dolnym rogu. To właśnie tam znajdziecie symbol „?” oraz „i”, które poprowadzą was do informacji i tabeli wypłat. Jest to bardzo ważne, żeby zawsze przed losowaniem w nowym slocie skierować się prosto do zakładek informacyjnych. Dzięki temu nic nie będzie w stanie was negatywnie zaskoczyć podczas gry.

Przyjrzyjmy się zatem z bliska tabeli wypłat w Hot 777 automat do gry. Mamy do czynienia z następującymi mnożnikami:

  • 3 ogniste siódemki = mnożnik 20
  • 3 złote siódemki = mnożnik 10
  • 3 czerwone siódemki = mnożnik 4
  • 3 śliwki, winogrona lub dzwonki = mnożnik 0,8
  • 3 gruszki lub pomarańcze = mnożnik 0,08
  • 3 wiśnie lub cytryny = mnożnik 0,04.

Promocje w Hot 777

W Hot 777 automat spotkamy się z naprawdę wieloma symbolami bonusowymi. Złote i płonące siódemki są symbolami Scatter, które gwarantują 30 oraz 45 darmowych spinów. Ponadto uzbieranie 9 złotych monet w przeciągu kilkudziesięciu losowań, skutkuje zgarnięciem 15 darmowych spinów. Mamy więc aż 3 symbole, które wynagradzają nas darmowymi spinami.

Największy plus darmowych spinów zostawiliśmy na koniec. Podczas tych bonusowych losowań, wszystkie wygrane mnożone są x3! Jeżeli więc podczas zwykłego losowania wasza wygrana miałaby wynosić 30 kredytów, to podczas darmowych obrotów wasza zwycięska linia może dać wam aż 90 kredytów!

Niestety tak jak już wcześniej wspomnieliśmy, w Hot 777 online nie ma symbolu Wild. Patrząc jednak na ilość symboli Scatter i darmowych spinów, na pewno brak Wild nie jest dużym minusem tej gry w kasynach online.

Demo gra Sizzling Hot
Online gra
“Sizzling Hot”
RTP: 95.66%
Linie wygrywające: 9
Bębny automatu: 5
Gra bonusowa:
Darmowe spiny:
Producent: Novomatic
Typ slotu:
Min. liczba żetonów na spin: 5
Maks. liczba żetonów na spin: 1000
Min. wartość żetonu:
Maks. wartość żetonu:
Symbol Wild:
Progresywny:
Symbol Scatter:
Opcja autoplay:
Mnożnik:
Więcej
Zagraj
Demo gra Ultra Hot
Online gra
“Ultra Hot”
RTP:
Linie wygrywające: 9
Bębny automatu: 3
Gra bonusowa:
Darmowe spiny:
Producent: Novomatic
Typ slotu:
Min. liczba żetonów na spin: 0.5
Maks. liczba żetonów na spin: 500
Min. wartość żetonu:
Maks. wartość żetonu:
Symbol Wild:
Progresywny:
Symbol Scatter:
Opcja autoplay:
Mnożnik:
Więcej
Zagraj
Nowy slot
Demo gra Sizzling Gems
Online gra
“Sizzling Gems”
RTP: 95.65%
Linie wygrywające: 3
Bębny automatu: 5
Gra bonusowa:
Darmowe spiny:
Producent: Novomatic
Typ slotu:
Min. liczba żetonów na spin:
Maks. liczba żetonów na spin:
Min. wartość żetonu: 1
Maks. wartość żetonu: 100
Symbol Wild:
Progresywny:
Symbol Scatter:
Opcja autoplay:
Mnożnik:
Więcej
Zagraj
Demo gra Always Hot
Online gra
“Always Hot”
RTP: 95.36%
Linie wygrywające: 5
Bębny automatu: 3
Gra bonusowa:
Darmowe spiny:
Producent: Novomatic
Typ slotu:
Min. liczba żetonów na spin:
Maks. liczba żetonów na spin:
Min. wartość żetonu: 5
Maks. wartość żetonu: 50
Symbol Wild:
Progresywny:
Symbol Scatter:
Opcja autoplay:
Mnożnik:
Więcej
Zagraj
bruno kasyno
Bruno
Wypróbuj Hot 777 w nowym kasynie Bruno!