Smoking Hot Fruits

Smoking Hot Fruits za darmo

Smoking Hot Fruit to Hot Spot za którego produkcją stoi firma 1×2 Gaming. Jest prosty w swojej budowie i funkcjach dzięki czemu wystarczy dosłownie kilka obrotów, aby poznać jego możliwości. Posiada wbudowaną funkcję zmiany rozmieszczenia przycisków dla graczy lewo i praworęcznych co z pewnością będzie bardzo pomocne graczom korzystających z urządzeń mobilnych. Zestaw symboli występujących w grze jest klasyczny: owoce, siódemki i gwiazda. Siódemka punktuje najlepiej, a gwiazda jest scatterem. Tak opisać je można w telegraficznym skrócie. Szerszy opis odnajdziesz w dalszej części recenzji. Smoking Hot Fruits bez rejestracji jest dostępny całkowicie za darmo na naszej stronie internetowej. Nie trzeba się rejestrować, a będzie można zagrać. Trening w darmowej grze hazardowej będzie idealnym przygotowaniem do późniejszego starcia w kasynie online, gdzie gra toczy się już na prawdziwe pieniądze. Do gry na pieniądze podchodź z rozwagą i odpowiedzialnością.

Cechy automatu Smoking Hot Fruits

Smoking Hot Fruits automat do gry został wyprodukowany przez firmę 1×2 Gaming. Jest to klasyczny slot posiadający podstawowe funkcjonalności wzbogacono o nowszą oprawę graficzną i ciekawe animacje. Z całkowitą pewnością można go nazwać rasowym automatem hot spot. Posiada on 5 bębnów i na nich 5 linii wygrywających. Minimalny możliwy zakład to 0,05 kredytów na jeden obrót. Po drugiej stronie, czyli maksymalnie można zagrać za 5 kredytów. Stopa zwrotu dla gracza wynosi 96,05%. Wynik powyżej 96% dla gry typu hot spot to bardzo dobra wartość. Większość gier tego gatunku posiada RTP na poziomie 94-95%. Smoking Hot Fruits gra nie posiada wielu symboli specjalnych. W zasadzie to jest tylko scatter. Nie ma symbolu wild. Tryb gry automatycznej jest więcej niż zadowalający, pozwala na wskazanie wielu warunków zatrzymania rozgrywki. Można tego dokonać po:

  • Wskazanej ilości obrotów,
  • Limicie wygranej lub przegranej,
  • Pojedynczej wygranej o wskazanej wysokości,
  • Każdej wygranej.

W grze nie ma rund bonusowych ani darmowych spinów. Nie ma też jackpota ani trybu gry wieloosobowej. Wersja mobilna także jest godna pochwały. Nie dość, że idealnie dopasowuje się do rozdzielczości ekranu każdego urządzenia, to w opcjach gry można odwrócić sterowanie dla graczy lewo i prawo ręcznych. Nie jest to często spotykana funkcjonalność

Zasady gry Smoking Hot Fruits

Smoking Hot Fruits online to bardzo ładny automat owocowy o motywie płomieni. Linie wygrywające tworzone są od lewej strony do prawej zaczynając od skrajnie lewego bębna. Linii wygrywających jest tylko 5, więc trzeba mieć trochę szczęścia, aby w nią trafić. Informacja o ilości linii jest cały czas wyświetlana po lewej i prawej stronie bębnów. Domyślnie po lewej stronie znajduje się sterowanie głośnością i wejście do ustawień automatu. W ustawieniach są 4 karty. Pierwsza wyświetlana jest strona z ustawieniami w których można m.in. obrócić sterowanie, aktywować spację do gry oraz zmienić ustawienia gry automatycznej. Po prawej stronie pod przyciskiem z pucharem jest umieszczona tabela wypłat. Pod literą “i” są zasady gry “game guide”, które opisują funkcje tej gry. Każdy z graczy powinien się z nimi zapoznać. Po wyjściu z ustawień, jeśli nie obróciliśmy sterowania, to po lewej jest stos monet służący do doboru stawki. Jeśli na niego klikniemy to otwiera się dodatkowe okienko z plusami i minusami. Jak można się domyślnej minus zmniejsza wysokość stawki, plus działa odwrotnie. Przyciski w kwadratach pomniejszają i zwiększają stawkę na maxa. Po prawej stronie duży przycisk rozkręca bębny, ten mniejszy uruchamia tryb gry automatycznej. Na samym dole w polu “Stake” jest widoczna nasza stawka. Na środku informacja o ostatniej wygranej, a po prawej stronie znajduje się saldo.

Bonusy w Smoking Hot Fruits

Smoking Hot Fruits slot nie skupia się mocno na bonusach kasynowych. Hot spoty nie słyną z wielkiej ilości takich rozwiązań. W zasadzie to możemy skorzystać tylko ze scattera, który w przeciwieństwie do pozostałych nie musi się układać zgodnie z przebiegiem linii wygrywających. Nie musi też występować na następujących po sobie bębnach. Jak wspomnieliśmy na początku funkcję scattera pełni gwiazda. W poniższej tabeli znajdują się wyniki dla maksymalnego zakładu 5 kredytów.

Symbol x3 x4 x5
wiśnie 20 50 200
Cytryna, pomarańcza, wiśnia 20 50 200
Winogrona, arbuz 50 200 500
Siódemka 100 1,000 5,000
Gwiazda (scatter) 50 250 1,250

Smoking Hot Fruits – w którym kasynie warto zagrać?

Smoking Hot Fruits na prawdziwe pieniądze jest dostępny do grania w GGBet kasynie online. Jest to świetne miejsce do gry na pieniądze, ponieważ posiada wszystkie cechy dobrego kasyna. Ma certyfikaty gwarantujące bezpieczną rozgrywkę. Samych gier jest wiele tysięcy i na pewno zaspokoją najbardziej wybredne gusta. Metod płatności jest kilka, różnią się od siebie więc w prosty sposób będzie można najpierw wpłacić pieniądze, a potem wypłacić swoje wygrane. Wszystko jest doskonale przystosowane dla graczy z Polski. Aby móc skorzystać z wszystkich funkcjonalności tego miejsca trzeba będzie się wcześniej zarejestrować i aktywować swoje konto.

Smoking Hot Fruits – naszym zdaniem

Smoking Hot Fruits automat jest taki jak powinien być. Prosty, ładny i strasznie grywalny. Szybko i bezproblemowo rozpoczniemy rozgrywkę, ale może być nam naprawdę ciężko się od niej oderwać. Gracze lubujący się w prostych grach mają kolejny świetny tytuł do swojej kolekcji gier ponadczasowych. Jest to idealny tytuł także dla ludzi, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z grami hazardowymi, ponieważ nieskomplikowane zasady szybko pozwolą się wdrożyć w grę. W wersji demo saldo początkowe jest wysokie, więc nie trzeba się martwić, że zabraknie nam żetonów na rozrywkę. Grając na prawdziwe pieniądze w kasynie online trzeba będzie już przyłożyć do tego większą uwagę.

FAQ

Gdzie można zagrać w Smoking Hot Fruits za darmo?

Darmowa wersja gry znajduje się na naszej stronie. Zagrasz tam bez rejestracji.

Jakie bonusy zawiera Smoking Hot Fruits automat?

Smoking Hot Fruits nie posiada wielu opcji bonusowych. W zasadzie to możemy skorzystać tylko ze scattera.

W jaki sposób mogę wygrać prawdziwe pieniądze, grając w Smoking Hot Fruits slot?

Prawdziwe pieniądze wygrasz tylko w licencjonowanych kasynach online. Zachęcamy do zagrania w kasynie GGBet, które jest jednym z najlepszych miejsc do grania na pieniądze.

Czy można grać w Smoking Hot Fruits automat do gry na telefonie?

Slot oczywiście jest dostępny na dowolnym urządzeniu mobilnym. Można sterowanie przełączać na lewą i prawą stronę ekranu, co nie jest często spotykane.

Demo gra Sizzling Hot
Online gra
“Sizzling Hot”
RTP: 95.66%
Linie wygrywające: 9
Bębny automatu: 5
Gra bonusowa:
Darmowe spiny:
Producent: Novomatic
Typ slotu:
Min. liczba żetonów na spin: 5
Maks. liczba żetonów na spin: 1000
Min. wartość żetonu:
Maks. wartość żetonu:
Symbol Wild:
Progresywny:
Symbol Scatter:
Opcja autoplay:
Mnożnik:
Więcej
Zagraj
Demo gra Ultra Hot
Online gra
“Ultra Hot”
RTP:
Linie wygrywające: 9
Bębny automatu: 3
Gra bonusowa:
Darmowe spiny:
Producent: Novomatic
Typ slotu:
Min. liczba żetonów na spin: 0.5
Maks. liczba żetonów na spin: 500
Min. wartość żetonu:
Maks. wartość żetonu:
Symbol Wild:
Progresywny:
Symbol Scatter:
Opcja autoplay:
Mnożnik:
Więcej
Zagraj
Nowy slot
Demo gra Sizzling Gems
Online gra
“Sizzling Gems”
RTP: 95.65%
Linie wygrywające: 3
Bębny automatu: 5
Gra bonusowa:
Darmowe spiny:
Producent: Greentube
Typ slotu:
Min. liczba żetonów na spin:
Maks. liczba żetonów na spin:
Min. wartość żetonu: 1
Maks. wartość żetonu: 100
Symbol Wild:
Progresywny:
Symbol Scatter:
Opcja autoplay:
Mnożnik:
Więcej
Zagraj
Demo gra Always Hot
Online gra
“Always Hot”
RTP: 95.36%
Linie wygrywające: 5
Bębny automatu: 3
Gra bonusowa:
Darmowe spiny:
Producent: Novomatic
Typ slotu:
Min. liczba żetonów na spin:
Maks. liczba żetonów na spin:
Min. wartość żetonu: 5
Maks. wartość żetonu: 50
Symbol Wild:
Progresywny:
Symbol Scatter:
Opcja autoplay:
Mnożnik:
Więcej
Zagraj
gg bet casyno
GGBet
Zagraj na pieniądze w Smoking Hot Fruits slot w GGBet kasynie!